AVS is op kantoordagen bereikbaar van 9:00 tot 17:00 uur via

030-2361010

Een e-mail sturen naar info@avs.nl kan altijd. Of vul het contactformulier in.

Hieronder vind je de contactgegevens van onze diensten.

AVS Helpdesk

Leden van de AVS kunnen met vakgerelateerde vragen terecht bij onze Helpdesk.
Openingstijden en meer informatie

helpdesk@avs.nl


Ledenadministratie

Heb je vragen over jouw lidmaatschap?

ledenadministratie@avs.nl


Academie

Heb je interesse of vragen over het opleidingsaanbod van onze Academie?

academie@avs.nl


Studiereizen

Wil je meer informatie over een AVS studiereis?

reizen@avs.nl


Netwerk

Wil je contact over onze netwerkactiviteiten?

netwerk@avs.nl


Bestuur

Algemene vragen of opmerkingen met betrekking tot het bestuur?

→ bestuur@avs.nl
Meer informatie


Ledenraad

De AVS ledenraad is bereikbaar via:

→ ledenraad@avs.nl

Ideeën?

Wil jij je inzetten voor AVS, heb je een geweldig idee hoe wij schoolleiders nog beter van dienst kunnen zijn, wil je samenwerken met AVS, heb je een klacht of ben je heel blij met ons? Laat van je horen!

→ info@avs.nl


Suggesties of bijdragen voor onze media?

Heb je ideeën voor onze media zoals KADER, de website of onze nieuwsbrief? Stuur dan een mailtje naar onze communicatie afdeling.

communicatie@avs.nl


Pers

Ben je van de pers, wil je meer weten over AVS of heb je een vraag over de positie van schoolleiders of de kwaliteit van onderwijs? Neem dan contact op met onze persvoorlichter.

06-57 84 60 44
pers@avs.nl


Adverteren

Elma is het bureau dat de advertentieacquisitie doet voor AVS. Dus wil je in KADER of nieuwsbrief adverteren of wil je ontdekken op welke andere manieren wij jou als adverteerder een podium kunnen bieden?

Meer informatie


Ons beeldmerk

Heb je ons beeldmerk nodig voor jullie website, presentatie of andere vorm van communicatie?

Download ons beeldmerk