• Werkveld: Primair onderwijs en voortgezet onderwijs

  • Aantal FTE: 6 tot 8 dagen per jaar

  • Sluitingsdatum: 28 oktober 2022

Wil jij altijd als eerste op de hoogte zijn van onderwijsontwikkelingen? Zit je graag dichtbij het CAO-vuur? Wil je strategisch nadenken en meebeslissen over de positie en het aanzien van de schoolleider, de kwaliteit van onderwijs en wat het beste is voor je leerlingen? Wil je toezicht houden op de werking van de vereniging AVS? Word dan lid van de AVS-Ledenraad.

Maar bovenal ben je ambassadeur van ons mooie vak en wil je dit overal uitdragen, verder dan je school en verder dan onze vereniging. Jij bent nodig om de schoolleider sterker in de schoenen te laten staan, de nek nog verder uit te durven steken en het onderwijshart nog vuriger te doen branden. Je bent nodig om de AVS nog steviger aan de CAO-tafel te laten zitten, nog steviger het debat aan te gaan met onze onderwijspartners – jouw meedenken en advies zijn hierin essentieel.

Jij weet immers hoe het allemaal werkt in onze scholen.

We zoeken in de Ledenraad mensen met visie, met ongebreidelde passie en met een optimistische kijk op ons werk – en dan kom je vanzelf bij jou uit. Natuurlijk weet je ook dat het werk vaak van de lange adem is en van de soep die niet heet gegeten wordt. Naast visie en passie heb je ook gevoel voor tact en timing. Maar altijd met het resultaat voor ogen.

Ook ons werk in de Ledenraad is erop gericht:

  • dat het nog beter wordt voor onze schoolleiders;
  • dat het nog beter wordt voor het onderwijs in Nederland en
  • dat het het beste wordt voor al onze leerlingen.

Door gezonde doorstroom, maar ook door tussentijds vertrek, kent de Ledenraad binnenkort zes vacatures. Aarzel niet, maar meld je nu aan! Stuur voor 28 oktober a.s. een mail tav Ferdinand ter Haar via ledenraad@avs.nl.

Wil je meer informatie over de Ledenraad? Mail dan naar ledenraad@avs.nl en laat je telefoonnummer achter. Je wordt dan teruggebeld door voorzitter Frank Koelen of vicevoorzitter Boudewijn van Stuyvenberg.

We ontvangen bij de aanmelding graag een korte motivatiebrief en cv.