• Werkveld: Primair onderwijs

 • Aantal FTE: 1,0

 • Sluitingsdatum: 4 februari 2022

De Schatgraaf waar samenwerken leren is. Samen voor ieder kind – want ieder kind kan alles leren.

Wil je actief bijdragen aan een school die uitblinkt in haar onderwijskwaliteit? Zoek je professionaliteit en een zeer positief team? Solliciteer dan naar onderstaande vacature. Flores Onderwijs is een grote werkgever in het basisonderwijs in de stadsregio Arnhem. Laat deze unieke kans niet aan je voorbij gaan!

Wij zoeken per 1 augustus 2022 voor basisschool De Schatgraaf een directeur (1,0 fte schaal D12) 

Basisschool De Schatgraaf is een grote school (431 leerlingen) en onderdeel van Stichting Flores Onderwijs. Flores Onderwijs zet zich in om met goed, passend en eigentijds onderwijs alle kinderen in Arnhem en Renkum gelijke kansen te bieden. Dat doen we, als onderwijsorganisatie van 1000 onderwijsprofessionals, vanuit de overtuiging dat ieder kind alles kan leren. Vanuit die overtuiging bereiden we al onze leerlingen zo goed mogelijk voor op hun toekomst. We werken daarbij samen, op en vanuit onze 33 scholen. Met elkaar, met leerlingen en ouders/verzorgers en met onderwijs- en maatschappelijke partners. Samen creëren we een omgeving waarin leren en ontwikkelen voorop staan, in het klaslokaal en daarbuiten.

Basisschool De Schatgraaf is een school op een mooie plek in de (nieuwbouwwijk) Schuytgraaf. De school kent 18 groepen. Het is een High Performing School waar men continu met elkaar in ontwikkeling is om samen het beste onderwijs te bieden. De school is een professionele leergemeenschap (afgekort PLG) waarin de leerteams en de leerkrachten centraal staan. Als directeur ben jij het boegbeeld van deze school. Je bouwt samen met het team voort aan de schoolambities en de profilering van de school. Je zorgt dat medewerkers inzichten en ideeën kunnen delen en elkaars inbreng en expertise aanvullen. Je bent toegankelijk voor de leerlingen en ouders en voortdurend bezig om het onderwijs nóg beter  te maken. Je werkt samen met de Flores directeuren in de wijk Schuytgraaf. Op deze wijze zorg je dat al onze leerlingen in de wijk het beste onderwijs krijgen. Er wordt verwacht dat je de visie van Flores Onderwijs zichtbaar maakt in de dagelijkse onderwijspraktijk. Je bent integraal verantwoordelijk voor de inrichting en uitvoering van het onderwijskundig beleid, de bedrijfsvoering en het HR beleid. Daarnaast draag je actief bij aan de vele ontwikkelgroepen, implementatie groepen en projecten bij Flores Onderwijs. Kortom, je gaat je bij Flores Onderwijs niet vervelen! 

Wie ben jij en wie zoeken wij? 

 • Je bent een natuurlijke leider die zorgt voor sociale veiligheid en verbinding door jezelf zichtbaar te maken in de school, je durft verantwoordelijkheden te delen met collega’s.
 • Je hebt een relevante hbo opleiding (opleiding vakbekwaam schoolleider afgerond) en je bent goed bekend met het (basis)onderwijs.
 • Je bent bekend met de principes van de High Performing School of bereid om je hierin te verdiepen.
 • Je omarmt de visie van Flores Onderwijs en committeert je aan de richting die bij de school is ingezet, daarmee borg je de (onderwijskundige) ontwikkelingen.
 • Je bent bekend met  “Leading from the Middle”, de 4 rollen verbindingsofficier, strategie-uitdager showrunner en ruimtemaker.
 • Je bouwt de school met het team verder met de ingeslagen koers richting een Excellente school. Je staat voor kwalitatief uitstekend; onderwijs gebaseerd op wetenschappelijke inzichten en vanuit persoonlijk leiderschap van iedere leerkracht.
 • Je bent toegankelijk en een prettige gesprekspartner voor het team, de leerlingen, de ouders, het bestuur en de gemeente. Je kunt op een soepele manier de uitdagingen aangaan. Dit doe je vanuit een natuurlijke daadkracht en besluitvaardigheid. 
 • Wij vinden het belangrijk dat alle mensen die bij Flores werken lef hebben en nieuwsgierig, kundig en aanstekelijk zijn.

Wat bieden we:

 • Een interessante werkomgeving met volop ruimte voor leren, ontwikkelen en de professionele dialoog. Zowel op schoolniveau als op Stichtingsniveau zijn we in ontwikkeling. We bieden je volop uitdaging en vragen lef van jou om dat voortdurend aan te gaan.
 • Een grote organisatie met een eigen Flores Academie, scholingstrajecten voor directeuren en een compleet leiderschapsontwikkelingsprogramma van Zenger en Folkman.
 • Een aanstelling voor bepaalde tijd met uitzicht op vast. Inschaling D12 (afhankelijk van opleiding en ervaring) volgens de CAO Primair Onderwijs.
 • Een Flores directeurenleerkring (afgekort DLK) in de eigen wijk die nauw met elkaar samenwerken en reflecteren (DLK De Schuytgraaf).

Flores Onderwijs en het team van De Schatgraaf hebben jou als schoolleider heel veel moois te bieden!  

Reageren op deze vacature kan t/m 4 februari 2022. De eerste interne gespreksronde zal plaatsvinden op 10 februari 2022 en een eventuele tweede gespreksronde op 17 februari 2022. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Rekening houdend met opzegtermijnen streven we ernaar de sollicitatieprocedure voor mei 2022 af te ronden. Voor meer informatie over deze vacature kun je terecht op onze website www.floresonderwijs.nl