De afgelopen weken hebben alle leden van de AVS hun stem kunnen uitbrengen op 8 kandidaten voor 4 zetels in de Ledenraad. Velen vonden de weg naar onze digitale stembus. Er zijn vier schoolleiders geselecteerd.
De volgende schoolleiders zijn gekozen voor de AVS Ledenraad:
Arjanne van Leeuwen van de Airborneschool in Renkum, interim schoolleider Marjo Dethmers, Bas van der Zanden van De Oase in Leidsche Rijn en Vincent Scholte van de Martinusschool in Millingen en de Laurentiusschool in Kekerdom. De Ledenraad adviseert het bestuur van de AVS gevraagd en ongevraagd. Ook heeft de Ledenraad op een aantal belangrijke aspecten instemmingsrecht.
Drie leden hebben de ledenraad verlaten: Liny Demandt-Mertens, Marten Hazenberg en Stefan van Haaren. De AVS bedankt hun voor hun inzet de afgelopen jaren.
De AVS wil alle leden nogmaals hartelijk danken voor het uitbrengen van hun stem. Wil je weten wie er nog meer in de Ledenraad zitten? Maak kennis met alle leden van de Ledenraad.