AVS Duurzaam Vitaal gaat verder onder de naam AVS Vitaal Verder. Met deze nieuwe naam sluit de vereniging beter aan bij waar de groep voor staat: ook na je actieve loopbaan betrokken blijven, elkaar ontmoeten en met plezier en energie in het leven staan.
AVS Vitaal Verder is er voor (bijna) gepensioneerde schoolleiders die hun kennis, ervaring en netwerk willen blijven inzetten en graag in contact blijven met oud-collega’s. De groep organiseert inspirerende bijeenkomsten, excursies en activiteiten waarin ontmoeten, ontwikkelen en genieten centraal staan.
Aan de inhoud verandert niets. De vertrouwde activiteiten en de gezellige sfeer blijven zoals je die kent. Alleen de naam verandert. We blijven benadrukken dat betrokkenheid bij AVS niet stopt bij je pensioen, maar op een nieuwe manier verdergaat.
Dus een nieuwe naam, dezelfde betrokkenheid. We kijken ernaar uit je te ontmoeten bij een van de komende activiteiten!